,,Porozmawiajmy o tym, jak trudno jest powiedzieć komuś dlaczego jesteś smutny. Jak trudno jest wyjaśnić przyjaciołom i kochanym, że po prostu masz ten niewyjaśniony ciężar w klatce piersiowej.“

Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations. To avoid this, cancel and sign in to YouTube on your computer.

Data utworzenia: 28 sierpnia 2017, 22:42
Mistrzostwa Świata Siatkarzy 2 godz.
© 2022 Ringier Axel Springer Polska - Powered by Ring Publishing | Developed by RAS Tech
Application error: a client-side exception has occurred (see the browser console for more information) .
Pewny triumf reprezentantów Italii na zakończenie fazy grupowej mistrzostw Europy. W ostatnim meczu Włosi pokonali w Szczecinie Czechów 3:0 (27:26, 28:26, 26:24) i zajęli drugie miejsce w grupie B.
Zdecydowane zwycięstwo Niemców ze Słowakami 3:0 w rozegranym wcześniej w poniedziałek meczu ustaliło stawkę spotkania w Azoty Arenie. Niemcy wygrali grupę, natomiast Włochom i Czechom pozostała walka o drugie miejsce, czyli teoretycznie łatwiejszego rywala w barażach. Słowacy odpadli z imprezy.
Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego byli murowanym faworytem, ale w mecz wchodzili powolutku. Zanim wygrali pierwszego seta 27:25, odrobili trzy punkty straty.
W drugim na własne życzenie przeżyli nerwówkę. Na drugiej przerwie technicznej prowadzili 16:12, a potem nawet 19:14, ale i w tej partii zwyciężyli dopiero na przewagi 28:26.
Włosi cały czas czuli na plecach oddech rywali, jednak w żadnym z setów nie stanęli przed koniecznością obrony choćby jednej piłki setowej. W trzecim i ostatnim secie sytuacja się powtórzyła. Włosi znów dali nadzieję naszym południowym sąsiadom. Zaczęło się od 5:2 dla Czechów, na drugiej przerwie technicznej utrzymywali dwupun