Яблука у клярі

Яблука у клярі


Складові:

2-3 яблука
1 яйце
1 ст. цукор
100мл. молоко
100 гр.
дрібка солі
мед для подачі
Приготування:

Збиваємо яйце, цукор, молоко, сіль. За бажанням можна додати трохи кориці.

Додаємо борошно, розмішуємо до однорідного стану. Якщо тісто виходить занадто густим – молоко. Якщо занадто рідке – борошно.

Яблука нарізаємо кружальцями. Вирізаємо серединку. Виходять кільця.

Занурюємо колечко в тісто і обсмажуємо на сковороді в олії з викидом. (Можна без олії)

Подаємо з медом.



Приємного апетиту❤️

Дякуємо, що ви з нами https://t.me/vkusno_food_me




Report Page