Яблука у клярі
Складові:
2-3 яблука
1 яйце
1 ст. цукор
100мл. молоко
100 гр.
дрібка солі
мед для подачі
Приготування:
Збиваємо яйце, цукор, молоко, сіль. За бажанням можна додати трохи кориці.
Додаємо борошно, розмішуємо до однорідного стану. Якщо тісто виходить занадто густим – молоко. Якщо занадто рідке – борошно.
Яблука нарізаємо кружальцями. Вирізаємо серединку. Виходять кільця.
Занурюємо колечко в тісто і обсмажуємо на сковороді в олії з викидом. (Можна без олії)
Подаємо з медом.
Приємного апетиту❤️
Дякуємо, що ви з нами https://t.me/vkusno_food_me