Ochrana osobních údajů

The requested URL was not found on this server.

RANKÁŘKA LIBERCE MÁ MÍČ. Řezáčová vyřešila problém před bránou.

|

Branky : 8. Boušková, 34. Matějková, 60. Bistiaková L. Slovan: Řezáčová - Prokopová (61. Sittová), Svobodová, Pižlová, Košková - Bistiaková L. (82. Kovačovičová), Kotková, Matějková, Filingerová – Kovářová (53. Petráčková), Boušková.

SPORT / FOTBAL / ŽENY,
FC Slovan Liberec,
fotbal,
Krnsko,
FK Mladá Boleslav,
útok

Chcete tady mít zveřejněný svůj příspěvek?

Práva subjektů údajů

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s. všechna práva vyhrazena.
Publikování, šíření nebo jakékoliv jiné užití obsahu pro jiné než osobní účely uživatele, je bez písemného souhlasu VLTAVA LABE MEDIA a.s. zakázáno. Toto ustanovení platí také pro RSS kanály a jejich obsah.

Krnsko - V posledním kole podzimní části vyhrály liberecké fotbalistky na hřišti vedoucího celku.
Poslední podzimní duel ve II. lize žen:
Od prvních minut bylo vidět, kdo chce být na hřišti pánem. Ve 3. minutě Kovářová a o minutu později i Filingerová, šly samy na branku Boleslavi, ale trefily jen gólmanku. Kovářová vzápětí centrem vyzvala ke skórování Bouškovou, ale ta dala gól až v 8. po centru Kotkové. Za tři minuty nato utekla Boušková po křídle, dostala se před brankařku, jenže ta ránu vyrazila na roh.
Velký nápor Liberce zakončil centr Bouškové, který poslal do tutovky Kovářovou, jíž ale na špatném terénu míč odskočil. Až ve 37. přišla další šance, kdy míč vybojovala Kovařová, našla Matějkovou. Ta nic neuspěchala, našla si střeleckou pozici a zavěsila na 2:0. Na začátku druhé půle nastoupila do útoku Petráčková, která v 58. minutě orazítkovala břevno. Petráčková mohla skórovat i po přihrávce Bouškové, ale sama proti brankářce nedala.
Utkání již hodně ovlivňoval velmi špatný terén, který byl na vině mnoha nepřesnostem. I tak se zrodila hezká akce Kotkové, která obešla čtyři protihráčky, dostala se do gólovky, ale místo střely nahrávala. O minutu později přetáhla centr přes celou šestnáctku Boušková, našla Bistiakovou a ta zvýšila na 3:0. V páté minutě prodloužení se dočkaly domácí z trestného kopu.

1 /8

zpět do galerie

Fotbalistky Vlkoše (v modrých dresech) prodloužily na hřišti Kostelce na Hané vítěznou sérii, když ve druhém kole ženské divize B zvítězily 2:1.

fotbal,
zápas,
Rakovník,
Bohutín

Kariéra
Kontakt

Příbram – Poslední podzimní zápas venku příbramské fotbalistky nezvládly. I přesto, že hráčky vedoucího Liberce nehrály to, na co byli jejich diváci zvyklí, na 1.FK to stačilo.
Skóre zápasu načaly domácí hráčky už v 8. minutě, kdy využily hrubé chyby ve střední záloze a následně i v obraně. Ve 20. minutě pak po podobné situaci zvýšily už na 2:0 a o další minutu později po průniku po lajně dokonce na 3:0.
Příbramské fotbalistky se pokusily odpovědět a ve 28. minutě k tomu dostala příležitost Machutová. Své sólo však zakončila střelou do gólmanky.
Trenéři hostujícího celku potom trochu zamíchali sestavou, ale snížit se 1.FK nepodařilo.
Ve druhé půli hráčky Příbrami zlepšily svou hru, ale na dostřel branky se nedostaly.
Zato liberecká děvčata ještě dokázala skóre navýšit. Nejprve v 63. minutě po rohu, kdy vznikl v šestnáctce Příbrami velký chaos a pak v 83. minutě, kdy nedokázaly hostující fotbalistky pokrýt volnou protihráčku před pokutovým územím – 5:0.
Dvě minuty před koncem utkání mohla výsledek alespoň malinko upravit znovu Machutová, ale její samostatný únik i tentokrát skončil gólmance Liberce v náručí.
Poslední zápas podzimní části 2. ligy čeká fotbalistky 1.FK Příbram v neděli od 14 hodin, kdy na hřišti v Bohutíně přivítají Rakovník.
„Doufám jen, že se naše děvčata dostatečně poučila z chyb ze zápasu s Libercem, zformují své řady v posledních předzápasových trénincích a ukáží našim divákům i mě, že fotbal hrát umí,“ hodnotila utkání trenérka Příbrami Renata Šmídová.
Příbram: Ščevíková - Dědinová, Branžovská, Boukalová, Karasová, Kočová, I. Císařová, V. Císařová, Pilousková, Smíšková, Machutová. Stř.: Pilíková, Štěchová, Filipovská, Chloupková.

České porno: Chlap ošuká svou cikánskou přítelkyni před kamerou