#SPX

#SPX


nwsmkr.t.me

#SPX

2% для прорыва ATH...

Где-то сидит недовольный Майкл Берри...

#DJI уже побил ATH...




#SPX

2% to break the ATH…

There's a disgruntled Michael Burry sitting somewhere…

#DJI already break ATH…


https://nwsmkr.t.me/7039

Report Page