#SPX
nwsmkr.t.me
#SPX
2% для прорыва ATH...
Где-то сидит недовольный Майкл Берри...
#DJI уже побил ATH...
#SPX
2% to break the ATH…
There's a disgruntled Michael Burry sitting somewhere…
#DJI already break ATH…
https://nwsmkr.t.me/7039
#SPX
2% для прорыва ATH...
Где-то сидит недовольный Майкл Берри...
#DJI уже побил ATH...
#SPX
2% to break the ATH…
There's a disgruntled Michael Burry sitting somewhere…
#DJI already break ATH…