Ресторан 🍽️

Ресторан 🍽️

Софія

Не призиваю нікого до данної діяльності. Вся інформація подана в ознайомлюючих цілях! Відповідальність за чиїсь дії не несу.



🙆‍♀️Ми будемо просити, щоб кацап оплатив нам чек в ресторані.

Заходим в дайвінчик та просто спілкуємось з мамонтом.

Важливо ! Потрібно гріти мамонта пару днів. Дивно буде виглядати коли ми тільки списались і вже просимо в незнайомця оплатити чек ?

А так спілкуємось з ним і коли вже чуєте , що він з вами відкритий - робіть «фейк похід в ресторанчик» 😁

Потім говоримо, що сидимо кафе одна або з подругою.

Починаємо йому говорити що типу не вистачає оплатити кафе не знаю що робити скидай йому кружок з кафе якщо попросить.

Тут беремо фото і кружки - https://t.me/+0B6M1EMgWwY4NTJi

Тут ще фото (дуже багато) - https://t.me/+CAZrXzLJBudmNDAy

Мамонт може відмовити вам , але 6-8 мамонтів по 600-700рублів і хороша сума збирається) Дуже класна схема для новачків.

Основне просіть число не рівне , по типу 578,633. Так як в реальних чеках.

Головне переконати його, що вам потрібна допомога, і фотки йому голі не треба.

Можна написати що віддячите йому потім при зустрічі…

Ви повинні бути різних міста з мамонтом, бо він може сказати давай я приїду і оплачу 🤯


Вдалого профіту ! Не забувайте допомагати нашим бійцям. Збори є на основному каналі 🇺🇦❤️

❗️❗️❗️❗️❗️ВАЖЛИВО ❗️❗️❗️❗️❗️
⚠️ Мій бот по покупці телеграм акаунтів - https://t.me/monkeyssmss_bot?start=7384596063
💈 Актуальні карти для прийому коштів у русні - https://t.me/+pbHMuOPwN8g5NTg6
Не забуваємо закидувати % від профіту нашим воїнам 🇺🇦❤️
🙆‍♀️ Автор - https://t.me/+E0zUDlYGyEk2ZTdi



Report Page