Ресторан 🍽️
СофіяНе призиваю нікого до данної діяльності. Вся інформація подана в ознайомлюючих цілях! Відповідальність за чиїсь дії не несу.
🙆♀️Ми будемо просити, щоб кацап оплатив нам чек в ресторані.
Заходим в дайвінчик та просто спілкуємось з мамонтом.
Важливо ! Потрібно гріти мамонта пару днів. Дивно буде виглядати коли ми тільки списались і вже просимо в незнайомця оплатити чек ?
А так спілкуємось з ним і коли вже чуєте , що він з вами відкритий - робіть «фейк похід в ресторанчик» 😁
Потім говоримо, що сидимо кафе одна або з подругою.


Починаємо йому говорити що типу не вистачає оплатити кафе не знаю що робити скидай йому кружок з кафе якщо попросить.
Тут беремо фото і кружки - https://t.me/+0B6M1EMgWwY4NTJi
Тут ще фото (дуже багато) - https://t.me/+CAZrXzLJBudmNDAy
Мамонт може відмовити вам , але 6-8 мамонтів по 600-700рублів і хороша сума збирається) Дуже класна схема для новачків.
Основне просіть число не рівне , по типу 578,633. Так як в реальних чеках.
Головне переконати його, що вам потрібна допомога, і фотки йому голі не треба.
Можна написати що віддячите йому потім при зустрічі…
Ви повинні бути різних міста з мамонтом, бо він може сказати давай я приїду і оплачу 🤯
Вдалого профіту ! Не забувайте допомагати нашим бійцям. Збори є на основному каналі 🇺🇦❤️
❗️❗️❗️❗️❗️ВАЖЛИВО ❗️❗️❗️❗️❗️
⚠️ Мій бот по покупці телеграм акаунтів - https://t.me/monkeyssmss_bot?start=7384596063
💈 Актуальні карти для прийому коштів у русні - https://t.me/+pbHMuOPwN8g5NTg6
Не забуваємо закидувати % від профіту нашим воїнам 🇺🇦❤️
🙆♀️ Автор - https://t.me/+E0zUDlYGyEk2ZTdi