Ще 5 років тому я ставив питання, хто я такий і шукав відповідь...
Шукав відповідь у різних відео, людях, був в різних крайностях.
За час відсіявши багато лушпиння і ілюзій я нарешті наблизився до розуміння хто я такий, до природи людини і як влаштований світ, всьому є пояснення, причина і наслідок.
Я пишу простою і зрозумілою мовою, про те, що я бачу і критикую.