Мйор, записи

Мйор, записи

Пукпук
1823 рік н дата 

Боги одні з наймогутніших створінь у цьому світі, повелителі всього сущого. Боги схожі на людей зовнішньо, хоча правильно буде сказати, що ми схожі на богів, бо створені за їх подобою. Ніхто не знає як і звідки вони зʼявились, але існує легенда, що як була створена наша планета, а на ній і інші види матерії, зʼявились незадовго і самі божества. Як вода почала литися зі струмків у річки, з річок у моря, з морів у океани, народилось і Божество- повелитель вод. Як людна перший раз поринула у глибокий сон, Божество снів зійшло у наш світ

Як тільки час почав свій відлік Богиня теперішнього вперше побачила цей всесвіт, а як вона зробила крок, зʼявилась і Богиня минулого. А майбутнє в свою чергу завжди існувало «завтра», тому дві, закохані одна в одну, богині часу вирішили створити разом богиню майбутнього, дитину, за котрою будуть доглядати, як прийнято в звичайних людей 


З дитинства я вже цікавилась наукою, читала книжки, шо мала моя сімʼя і котрі я знаходила в бібліотеках, практикувалась і багато чого майструвала, що дало свої плоди, бо тепер я  буду допомагати створити майбутнє самим богиням. Хоч я маю і невелику частину відношення до цієї події, я все одно пишаюсь собою. Сосуд-інкубатор, в якому знаходиться майбутня, і слідкування за життєвими показниками моя робота 



1834 рік н дата 

Мйор, таке імʼя їй дали, народилась 


Хоча, думаю, народилась вона саме 1823 року , коли тільки-тільки зʼявилась і почала розвиватись у сосуді. Але сьогодні вона вперше побачила своїх творців і може повноцінно функціонувати 

 

Вік за людськими мірками: 8-9 років ( за допомогою сил богинь і сосуда-інкубатора такого результату було досягнуто (тривалість життя людини і божества кардинально відрізняється, тому, щоб у божества пройшло 8 років, на землі у смертних повинно пройти приблизно 8 людських життів) 

За декілька днів вона зможе міцно стояти на ногах і розмовляти в межах норми для свого віку 

Лего помітити що Богині дуже раді

Я отримала в знак подяки декілька деталей годинників, що наділені силою богинь. Думаю, я знайду цьому гарне застосування, тим паче я хочу відвідувати  Мйор і слідкувати за її розвитком 



2044 рік н дата  

Спокій богів тривав не довго. 

Людство не стоїть на місці і розвивається в усіх галузях, прогрес дійшов до такого рівня, що люди стали сильнішими за деяких Богів. І я відчуваю, що сама посприяла цьому, працюючи в науковій сфері. І здавалось б, що це добре. Але після всіх досягнень хочеться ще більше більше і більше. Тому цей рік вважається початком Великого Полювання на Богів як знак того, що ти сильніший за Бога, що ти маєш його силу. Богів перетворюють на такі собі реліквії, котрими можна хизуватись, котрі стають символом і навколо цього будуються свої громади, ідеології, закони, армії. І все розростається до окремих держав


Кожне Божество має свій певний жест рук для використання сил, складають їх таким чином, що це нагадує молитовний жест.

 В той час коли жест всіх хто відноситься до мисливців на Богів - це долоні, розведені в різні сторони, без будь-яких схрещувань пальців, показані внутрішньою стороною від себе. Як знак того, що ніякі магічні сили їм і не потрібні для подолання Богів, для того, щоб показати свою перевагу


Думаю тепер навідуватись до Богинь часу я буду все рідше і рідше, щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні Богинь 

Як би не хотілось про це думати, але насправді довго вони не протягнуть, Богині і самі це розуміють. Майбутня не встигла достатньо розвитися і навчитись всьому, що потрібно. 

Буду відправляти листи 



2052 рік н дата. (1 рік нової ери)

З цього року почалась нова ера і новий відлік часу. Перший рік, як богині минулого і теперішнього були схоплені. Детальки, котрі від них лишились тепер знаходяться в вежах по різних кінцях міста. Але ні слова про нову Богиню я не чула, всі вже хизуються і радіють, що перемогли час, але про Мйор було ні слова. Тому, думаю, з богинями часу ще не покінчено. 

Прийшов лист. Залишилось хіба що дочекатись 



2053 рік н дата (2 рік нової ери) 

Чекаю. 

В місті оточеному вежами почались постійні перевірки, контролюється кожна твоя дія. Все це через Мйор, але звичайним людям не дають знати про свою велику помилку



2061 рік н дата ( 9 рік нової ери) 

Чекаю. 

Зустрічала деяких божеств, ким вони були у минулому, зараз їх можна вважати хіба що чаклунами, більшість з них переховується.

Допомагаю чаклунці Смерті 



260 рік нової ери н дата. (2312 рік) 

Чекаю. 


458 рік нової ери н дата.

Чекаю. 


529 рік н.е. н дата.

Чекаю. Чекаю.


530 рік н.е. н1 дата. 

Знайшла її. 


530 рік н.е. н2 дата.

Пошкодження були занадто серйозні. Витратила майже всі запаси деталей, щоб відновити Мйор. Зайняло все це більше двох тижнів. Попереду багато часу адаптації до нового тіла та підробки документів для Мйор, щоб вона змогла виходити на вулицю, а так просто це не вийде зробити.


На місці, де я знайшла Мйор також було багато деталей, думаю, їх віддали богині часу, до того як відправити її робити стрибок у часі, котрий вийшов невдалим, як можна помітити. Мйор подорослішала зовнішньо десь на 9-11 років, коли повинно було пройти максимум декілька хвилин для неї. То ж можу припустити, що знаходилась у порожнечі простору вона стільки на скільки і подорослішала. 10 років це дуже багато, бідненька.

Не наважилась впроваджувати в організм всі деталі, бо Мйор потрібен час, щоб адаптуватись та подорослішати і вже тоді приймати рішення. А одразу отримати стільки інформації, спогадів і сил буде занадто. Поки що зроблю з них механічних комашок.


530 рік н.е. н3 дата. 

Три знеболювальних, що видають на місяць не вистачає, до лікаря за новими йти небезпечно. 


531 рік н дата.

Мйор так само, як і в дитинстві, дуже швидко вчиться.


534 рік н дата. 

Всі мої  метелики розібрані.


Мйор стає все менше і менше схожа на щось подібне людині. Зворотнє тому, чого прагнули богині часу, коли створювали майбутню


2588 рік н дата

Записувати різні події для збереження цих спогадів мені не потрібно.



Report Page