Контактні особи для вирішення питань з розміщення студентів 1-го курсу бакалаврату 2020/2021 н.р.

Контактні особи для вирішення питань з розміщення студентів 1-го курсу бакалаврату 2020/2021 н.р.

ДНВР

У списку наведено:

  • ПІБ контактної особи для вирішення питань з поселення, електронна адреса куди надсилати копії заяв і документів для поселення, додаткові контактні дані для взаємодії
  • Контакти координаторів з поселення на факультеті

Заїзд І з 21 вересня по 25 вересня 2020:
ІМЗ
, ІТС, ФЕА, РТФ, ФМФ

Заїзд II з 28 вересня по 2 жовтня 2020:
ФЕЛ
, ФСП, ВПІ, ІЕЕ

Заїзд III з 5 жовтня по 9 жовтня:
ХТФ
, ФТІ, ММІ

Заїзд IV з 12 жовтня по 16 жовтня:
ПБФ, ТЕФ, ФБМІ.

Заїзд V з 19 жовтня по 23 жовтня:
ФЛ, ІХФ, ФПМ, ІАТ

Заїзд VI з 26 жовтня по 30 жовтня:
ІПСА, ФММ

Заїзд VII з 2 листопада по 6 листопада:
ФІОТ, ФБТ

Заїзд VIII з 9 листопада по 13 листопада:
ФIOT


Заїзд І з 21 вересня по 25 вересня 2020:

ІТС

Відповідальний за поселення на факультеті - Кононова Ірина Віталіївна viti21@ukr.net, 095-558-83-66, 0969568463

Координатори з розміщення:
ТС-01 - Новіков Валерій Іванович (068-357-08-44, novikov1967@ukr.net)
ТІ-01 –Новогрудська Ріна Леонідівна (0979319419, rinan@ukr.net)
ТІ-02 – Астраханцев Андрій Анатолійович (063 707 78 63, andrii.astrakhantsev@nure.ua)
ТЗ-01 – Кравчук Ірина Михайлівна (0997076035, irinamp79@gmail.com)
ТЗ-02 – Руренко Олександр Григорович (096 578 1667, a.rurenko@gmail.com)


ФЕА

Відповідальний за поселення на факультеті - Лутченко Юрій Володимирович lutchenkoukr@gmail.com 38 067 405 74 02

Координатори з розміщення:
Кафедра відновлюваних джерел енергії:
Головко Володимир Михайлович, (097)952-41-63.
Кафедра електромеханіки:
Гераскін Олександр Анатолійович, 099-364-75-94, Цивінський Сергій Станіславович, 098-442-49-65.
Кафедра автоматизації електромеханічних систем та електроприводу:
Бур'ян Сергій Олександрович, 0508403155, Зайченко Юрій Михайлович, 0959328704.
Кафедри автоматизації енергосистем:
Заколодяжний Володимир Васильович, 050-595-99-33.
Кафедра електричних мереж та систем:
Чижевський Володимир Валерійович, 097-667-18-26, Богомолова Оксана Сергіївна, 050-283-84-75.
Освітня програма "Електротехнічні пристрої та електротехнологічні комплекси"
: Беленок Надія Володимирівна, 067-467-41-68.
Освітня програма "Електричні станції"
: Бондаренко В’ячеслав Іванович,093-604-27-61.


ФМФ

Відповідальний за поселення та розміщення на факультеті - Рева Надія Віталіївна fmf@kpi.ua, reva_nadiia@ukr.net 380679425283


РТФ

Відповідальний за поселення на факультеті - Адаменко Володимир Олексійович v.adamenko@kpi.ua 380979117305

Координатор з розміщення - Захарченко Оксана Степанівна +38097-429-2422 


ІМЗ

Відповідальні за поселення:

Степанов Денис Володимирович d.stepanov@cym.org 380976904087
• Лесик Дмитро Анатоліович
lesyk_d@ukr.net 0962077977
• Дудка Олександр Іванович
adudka@bigmir.net 380505457984

Координатор з розміщення - Дудка Олександр Іванович adudka@bigmir.net 380505457984


Заїзд II з 28 вересня по 2 жовтня 2020:

ВПІ

Відповідальний за поселення на факультеті - Андрійчук Микола Тарасович andrforst@gmail.com 380509655499
Контактна особа з питань навчання:

Талімонова Надія Леонідівна +380932497782

Додаткова інформація

Запитання @vpi_kpibot


ІЕЕ

Відповідальний за поселення на факультеті - Данілін Олександр avdan@ukr.net 067-907-91-19
Детальніше - контактні дані ІЕЕ

Академічні куратори навчальних груп


ФЕЛ

Відповідальний за поселення на факультеті - Клєтченков Дмитро Іванович +38 (067) 786-01-11 koondoo@gmail.com discofel@ukr.net
Telegram:  @d_kletchenkov

Академічні куратори навчальних груп

ДП-01 — Домбругов Михайло Ремович (mido@kpi.ua)
ДП-02 — Обухова Тетяна Юріївна (t.y.obukhova@gmail.com)
ДМ-01 — Саурова Тетяна Асадівна (t.a.saurowa@gmail.com)
ДМ-02 — Вунтесмері Юрій Володимирович (yv@phbme.kpi.ua)
ДВ-01, ДВ-п01 — Швайченко Володимир Борисович (hvb507611-ames@lll.kpi.ua)
ДГ-01 — Дрозденко Олександр Іванович (doi70219-ames@lll.kpi.ua)
ДС-01 - Сарибога Ганна Володимирівна (gv-saryboga@edu.kpi.ua, TG: @AeroAnna)
ДЕ-01 — Грамарчук Юрій Олександрович (telegram: @Yuriy_Hramarchuk)
ДК-01 — Бондаренко Віктор Миколайович (V.Bondarenko@kpi.ua)
ДК-02 — Бондаренко Наталія Олександрівна (kridens@kpi.ua)


ФСП

Відповідальний за поселення на факультеті, заступник декана з соціально-побутових питань - Северинчик Олексій Павлович o.severinchik@gmail.com 380672979679
Поселення, правопорушення, соціально-побутові питання


Заїзд III з 5 жовтня по 9 жовтня:

ХТФ

Основний координатор з питань поселення - Токарчук Володимир Володимирович +38(044)204-96-63, +38(096)521-63-85

В.о. голови студентської ради ХТФ
Загороднюк Олег 
Тelegram: @oleh_15900 

Голова Профбюро студентів ХТФ
Веклин Роксолана
Тelegram: @Rokki99

Академічні куратори навчальних груп

ХД-01 Чудінович Ольга Василівна +38(097)713-03-09, chudinovych_olia@ukr.net
ХО-01
Клімко Юрій Євгенійович +38(099)422-36-76, yeklimko@ukr.net
ХЕ-02
Фроленкова Світлана Василівна +38(050)728-96-35, svetlana.frolenkova@gmail.com
ХМ-01
Яценко Артем Павлович +38(097)534-64-10, ar.iatsenko@gmail.com
ХП-01
Миронюк Олексій Володимирович +38(067)936-00-63, airshape@ukr.net
ХК-01
Пахомова Вікторія Миколаївна +38(063)447-51-84, pahomovakyiv@gmail.com
ХК-з01
Мельник Любов Іванівна +38(063)723-81-79, luba_xtkm@ukr.net
ХН-01
Шахновський Аркадій Маркусович +38(093)824-9826, AMShakhn@xtf.kpi.ua
ХН-02
Кримець Григорій Володимирович +38(097)964-82-99, krimets@xtf.kpi.ua

Допомогти під час розміщення в гуртожитках можуть члени СтудРади ХТФ:

Загороднюк Олег (093) 956 22 19
Дмитрієва Єлизавета (097) 830 02 40
Кадлецов Денис (050) 526 27 19
Катерина Зеленська (097) 942 79 40
Пинчук Татьяна (095) 827 29 24
Болюх Дмитро (050) 318 22 28
Полупан Олександр (099) 137 54 01
Блонський Микита (096) 758 24 04
Мельник Олексій (096) 685 37 30


ММІ

Відповідальні за поселення та розміщення на факультеті:
Гришко Ігор Анатолійович
griwko@ukr.net 380976670278, 380935272016
Слободянюк Іванна Валентинівна
dekantmmi@gmail.com 380971310908

Заступник голови студентської ради ММІ
Полтолярна Тетяна 
Тelegram: @TDalecki

Голова Профбюро студентів ММІ
Ягодка Борис
Тelegram: @Berrysuit

В.о.Голови студентської ради гуртожитку №20
Снісанерко Данило
Тelegram: @snisarenko

Академічні куратори навчальних груп

АТ-01 Злочевська Наталія Костянтинівна: +380992647228  zlochevskaya.natali@gmail.com
МА-01 Тітов Андрій В'ячеславович: +38 067-597-50-70    avt.kpi@gmail.com
МА-02 Гришко Ігор Анатолійовия: +38 097-667-0278     griwko@ukr.net
МА-03 Проценко Павло Юрійович: +38 095-085-01-50    pavel07@i.ua
МВ-01, МВ-02, МВ-п01 Ромашко Алла Сазонівна: +380673794557
as_romashko@ukr.net

МД-01, МД-п01 Орлюк Михайло Володимирович +380674172895 
minorkpi@ukr.net

МІ-01, МІ-01 Парненко Валерія Сергіївна +380505398376    art@artograph.com.ua
МІ-п01 Корбут Євген Валентинович +380 674 662 988     korbut1@i.ua
МП-01 Кривова Світлана Георгіївна +38 095-240-16-55    skrivova@ukr.net
МП-02 Губська Вікторія Володимирівна +38063-482-14-06 
viktoriiagubskaia@gmail.com

МТ-01 Кореньков Володимир Миколайович    +38 098 802-77-01    
volodymyr.korenkov@gmail.com

МТ-02 Ткач Ігор Ігорович +38 096 882-48-55    ihortkachihorovich@gmail.com
МТ-п01 Медвєдєв Вадим Вячеславович  +38 050 624-77-21    
vadim.medvedev@ua.fm

Допомогти під час розміщення в гуртожитках

Снісанерко Данило tg: @snisarenko
Полтолярна Тетяна  tg: @TDalecki
Перківський Станіслав  tg: @sladkia_saxar
Коваленко Діана  tg:@colorchameleon
Назарук Тетяна tg:@TanyaSulima
Гарник Олександра tg: @garnyx


ФТІ

Відповідальний за поселення та розміщення на факультеті - Василенко Олексій Дмитрович vasad@online.ua 380509427222


Заїзд IV з 12 жовтня по 16 жовтня:

ПБФ

Перший заступник декана, заступник з навчально-методичної роботи - Філіппова Марина В'ячеславівна,+38 (044) 204-96-18
Е-mail: m.filippova@kpi.ua

Заступник декана з навчально-виховної роботи - Лакоза Сергій Леонідович,+38 (044) 204-96-18 ,+38 (063) 769-80-30, @Serhii_Lakoza
Е-mail
: s.lakoza@kpi.ua

Співробітники деканату ПБФ

Довга Олена Володимирівна
+38 (044) 204-96-17 ,+38 (063) 249-18-60 Е-mail: t.zaporozhtseva@kpi.ua
Душина Галина Петрівна
+38 (044) 204-96-17 Е-mail: dyshina@gmail.com
Слінтяєва Яна Вікторівна
+38 (044) 204-96-16, +38 (097) 485-21-77 Е-mail: slivyanka76@ukr.net
Томашук Олена Анатоліївна
+38 (044) 204-96-17, +38 (068) 376-51-25 Е-mail: elena_tom@ukr.net


ТЕФ

Відповідальний за поселення та розміщення на факультеті - Рачинський Артур tef@kpi.ua 380989815575

Академічні куратори навчальних груп

ТА-01 ст.викладач Грудзинський Юліан Євгенійович 050-311-56-22
ТА-02
к.т.н, доцент Бунь Валерій Павлович 068-887-65-17
ТА-03
к.т.н, доцент Батюк Сергій Георгійович 095-415-07-41
ТВ-01
професор Федорова Наталія Володимирівна 067 224 0965; Natasha_f@ukr.net
ТІ-01
професор Сігайов Андрій Олександрович 050-696-21-92; a.sigayov@kpi.ua
ТІ-02
к.т.н., доцент Свінчук Ольга Василівна 096-633-9948; 7011990@ukr.net
ТК-01
к.т.н, доцент Мариненко Володимир Іванович 098-099-98-93; V.Marinenko@gmail.com
ТК-п01
к.т.н, доцент Мариненко Володимир Іванович 098-099-98-93; V.Marinenko@gmail.com
ТМ-01
к.т.н., доцент Караєва Наталія Веніамінівна 097-627-2425; nv_karaeva@ukr.net
ТМ-02
ст. викладач Бандурка Олена Іванівна 0509191245; o.i.bandurka@ukr.net
ТП-01
старший викладач Голіяд Микола Никифорович 097-357-76-64; goliad.n1@gmail.com
ТР-01
к.т.н., доцент Левченко Лариса Олексіївна 0970681142; larlevch@і.ua
ТР-02
к.т.н., доцент Крячок Олександр Степанович 067-711-8496; alexandrkriachok@gmail.com
ТР-03
ассистент Касьянов Антон Сергійович 0689899173; antonkas@protonmail.ch
ТС-01
доцент., к.т.н. Нікуленкова Тетяна Володимирівна 067-375-54-44; tetyana.nikulenkova@gmail.com
ТФ-01
к.т.н, доцент Баранюк Олександр Володимирович 067-379-80-69; AleksandrW@i.ua
ТЯ-01
ст.викладач Бібік Тимофій Вікторович 067-302-27-95; tymofii.bibik@gmail.com
ТЯ-02
ст.викладач Воробйов Микита Валерійович 096-245-98-05; vorobiov.nikv@gmail.com


ФБМІ

Відповідальний за поселення на факультеті - Білошицька Оксана Костянтинівна ksenia_bil@ukr.net 380996061975
Відповідальна особа за розміщення - Єфіменко Тетяна Миколаївна,
(044) 204-96-83, hostel.fbmi@gmail.com

Академічні куратори навчальних груп

БС-01 - Давидько Олександр Богданович - alexander.davydko@gmail.com
БС-02
- Матвійчук Олександр Вадимович - sasha.matviich@gmail.com
БС-03 -
Аверьянова Ольга Анатоліївна - olgaaveryanova@ukr.net
БС-04
- Бовсуновська Катерина Сергіївна - period0@ukr.net
БМ-01
- Овчаренко Ганна Романівна - ilikanet@ukr.net
БМ-02
- Данілова Валентина Анатоліївна - valnaa@ukr.net
БФ-01
- Луценко Тетяна Миколаївна - tanywalytsenko@gmail.com
БР-01
- Пономарьова Ельміра Ельманівна - elmira_@ukr.net
БР-02
- Ярчук Наталія Петрівна - yarchuk_n@ukr.net
БР-п01
- Пеценко Надія Іванівна - petsenko@ukr.net

Студентські куратори, які допомагатимуть з поселенням:

Координатор – Давидович Ілля, @eternal_enot
БС-01, БС-04
– Стрембіцька Анастасія, @annastasiyushka
БС-02,БС-04
– Маслянчук Софія, @sonya_ml
БС-03
, БС-04 – Черних Максим, @chert_kyiv
БМ-01
– Орел Марія, @ptichka_m
БМ-02
– Соломенцева Алла, @a_vause
БФ-01
- Орел Марія, @ptichka_m, Соломенцева Алла, @a_vause
БР-01, БР-02, БР-п01
- Ксензов Денис, @ksenzoff

Співробітники деканату та бухгалтерії ФБМІ


Заїзд V з 19 жовтня по 23 жовтня:

ФЛ

Відповідальні за організацію розміщення і поселення:

Демиденко Ольга Павлівна +380679824929
Волкова Світлана Геннадіївна
 +38067-712-11-49
В.о. голови студради ФЛ Войнова Юлія +38066-670-87-44

Академічні куратори навчальних груп

ЛА-01 викладач Шеремета Катерина Борисівна 067-598-11-87 sheremetakateryna12@gmail.com
ЛА-02
викладач Скобнікова Оксана Володимирівна 063-28-24-792 romana_5@ukr.net
ЛФ-01
ст. викладач Ібрагімова Світлана Володимирівна 099-316-66-65 s.ibragimova@kpi.ua
ЛН-01
ст. викладач Труцуненко Ірина Іванівна 097-670-77-15 iratru@ukr.net

КАФЕДРА ТЕОРІЇ, ПРАКТИКИ ТА ПЕРЕКЛАДУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Стасюк Ірина Вячеславівна +38098-989-95-43
Студенти-куратори

Гончаренко Андрій 0632341177. @AM_DV
Король Ніна 099 526 64 29
Бурова Олександра 0637647398, @Sahanshiii

КАФЕДРА ТЕОРІЇ, ПРАКТИКИ ТА ПЕРЕКЛАДУ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Труцуненко Ірина Іванівна +38097-670-77-15
Студенти-куратори

Бурко Владислав 0671233602, @tlentulen
Чернега Дар'я 099 268 2719, @scolopendrrra

КАФЕДРА ТЕОРІЇ, ПРАКТИКИ ТА ПЕРЕКЛАДУ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ
Цимбал Інна Валеріївна +38097-240-02-32
Студенти-куратори

Шпичак Дарина 0673361469, @darena_sh
Тимченко Вероніка 068 598 07 78, @nicotea


ІХФ

Відповідальний за поселення на факультеті - Цапар Віталій Степанович cwst@ukr.net 380688093312

Академічні куратори навчальних груп

ЛЕ-01 Овсянкіна Вікторія Олексіївна 380639530543 ovs-vika@bigmir.net
ЛЦ-01
Мовчанюк Ольга Михайлівна 38063-3810980 movchaniukom@gmail.com
ЛЕ-п01, ЛЦ-п01
Оверченко Тетяна Анатоліївна 380969203320
overchenko.tanya@gmail.com
ЛН-01
Гробовенко Ярослав Віталійович 380967854580 ygrobovenko@gmail.com
ЛН-п01
Семінський Олександр Олегович 380937518043 o.seminskyi@kpi.ua
ЛА-01
Коротинський Антон Петрович 380933146113 ihfantkor@gmail.com
ЛА-02
Хiбеба Микола Григорович 380931368484 hibeba19@gmail.com
ЛА-03
Тюрiна Євгенiя Олександрiвна 380958460149 eugenia.turina@gmail.com
ЛА-01п
Абрамова Алла Олександрiвна 380933495573 alla_abramova@ukr.net

Голова профбюро ІХФ
Владислав Момот +380631270726


ФПМ

Відповідальний за поселення на факультеті - Громова Вікторія Вікторівна vikvikgrom@gmail.com 380509073494

Голова студентської ради — Карина Дорош - @karyna_dorosh
Голова Профкому студентів ФПМ
— Федір Юрчишен - @yurchyshen

Академічні куратори навчальних груп

КВ-01 Кучмій Оксана Олександрівна fpm.kpi@ukr.net; 0638459247 - вайбер
КВ-02
Боярінова Юлія Євгенівна ub@ua.fm; 0671751308 (телеграм та WhatsApp);
канал в телеграм t.me/fpmkv02 (для групи КВ-02)
КВ-03
Тарасенко-Клятченко Оксана Володимирівна easilly7@gmail.com; 095-737-74-39
КВ-04
Радченко Костянтин Олександрович radche001@gmail.com; @radche
КМ-01
Борисенко Павло Борисович pavlo.borysenko@gmail.com@Gasperpaul; 0934805872
КМ-02
Третиник Віолета Вікентіївна viola.tret@gmail.com; 0971534646
КМ-03
Дрозденко Олександр Миколайович drozdenkoan@gmail.com; канал в телеграм https://t.me/FPM_km_03 (для групи КМ-03)
КМ-04
Любашенко Наталія Дмитріївна ndp1992@bigmir.net; телефон – 0500173828; телеграм - +380667317414
КП-01
Сущук-Слюсаренко Вікторія Ігоревна viss_kiev@ukr.net; 050 999 39 73
КП-02
Люшенко Леся Анатоліївна lyushenkol@gmail.com; 0952333368
КП-03
Нещадим Олександр Михайлович om.neshchadym@gmail.com; вайбер - 0688479206

 Контакти студентських кураторів


ІАТ

Відповідальний за поселення на факультеті - Пікенін Олексій iat@kpi.ua 380983234173

Академічні куратори навчальних груп

АЛ-01, АЛ-02, АЛ-п01 Козей Ярослав Сергійович, 063-455-89-18, kozeiyaroslav@gmail.com
АС-01, АС-02
Нечипоренко Олена Миколаївна, 050-658-29-09, olena.mn@gmail.com
АК-01, АК-02
Пікенін Олексій Олександрович, +38 (098) 323-41-73, pikenin.work@gmail.com

Голова студентської ради ІАТ
Тараш Георгій (
+38(066) 036-35-51) Тelegram: @Georgiy_Tarash

Голова Профбюро студентів ІАТ
Бабенко Всеволод (
+38(066) 260-37-12) Тelegram: @Vsevolod_Babenko 

Допомогти під час розміщення в гуртожитках

Биба Людмила Володимирівна (067 486 49 00) lvbyba@ukr.net
Торопіцина Ольга Нилівна (0672886822) dekanatfaks@cisavd.kpi.ua

 Студкуратори
АС-01, АЛ-п01, АС-п01:
Поліна Кучеренко (+380 68 901 94 12) Тelegram: @prokucher
АС-02:
Алла Маковійчук (+380 96 317 69 06) tg: @mmmmmalla
АК-01:
Андрій Пивовар (+380 97 675 44 49) tg: @pivavasik
АК-02:
Кузьмінова Маргарита (+380 96 327 52 84) tg: @jane_dope
АЛ-01:
Еліна Дудка (+380 95 207 87 56) tg: @archangel_elina
АЛ-02:
Марія Павленко (+380 66 651 15 07) tg: @mariiapav


Заїзд VI з 26 жовтня по 30 жовтня:

ІПСА

Відповідальний за поселення на факультеті - Осадча Діана Дмитрівна 2416841@ukr.net +38(044)204-81-41,    +38(095)126-13-97

Декан факультету 
Романенко Віктор Демидович, заступник директора з науково-педагогічної роботи,
E-mail: romanenko.viktorroman@gmail.com, Тел.: +38(044)236-39-87

Заступник декана з навчально-виховної роботи
Горбань Наталія Володимирівна
E-mail: nata_gorban@i.ua,
Тел:
+38(044)204-97-01, tg+38(063)263-50-71

Заступник декана з навчально-методичної роботи
Барановська Леся Валеріївна
E-mail: lesia@baranovsky.org,
Тел:
+38(044)204-97-07

Деканат
Тел:
+38(044)204-97-01 Тelegram-канал, питання до @ipsa_kpibot
Каб.
208, корп. 35

Працівники деканату:

Болгар Ольга Віталіївна
E-mail:
obolgar@ukr.net Тел: +38(044)204-97-01, +38(099)555-84-41
Всі питання за студентським складом (підготовка наказів про переведення/поновлення, відрахування; призначення академічних та соціальних стипендій .
Марчук Галина Іванівна

E-mail:
galinaiv.cad@gmail.com Тел: +38(044)204-97-01, +38(098)944-28-09
Всі питання за студентським складом кафедри СП. Робота зі студентськими квитками та заліковими книжками; документальний супровід екзаменаційних сесій.
Савенкова Тетяна Гаріївна

E-mail:
tanya_saven@ukr.net Тел: : +38(044)204-97-01, +38(098)944-28-09
Документальний супровід екзаменаційних сесій, виготовлення та видача академічних довідок студентам.
Дорохова Валерія Миколаївна

E-mail:
v_dorohova@ukr.net Тел: +38(044)204-97-01, +38(098)944-28-09
Загальні питання по дипломам, додаткам

Академічні куратори навчальних груп

ДА-01 Гіоргізова-Гай Вікторія Шалвівна +38(050)804-16-56, high.victoria@lll.kpi.ua
ДА-02
Кирюша Богдан Анатолійович +38(067)408-50-36, bogdankyrysha@gmail.com
ДА-03
Безносик Олександр Юрійович +38(067)446-40-30, o.beznosyk@gmail.com
КА-01
Селін Юрій Миколайович +38(097)510-84-50, selinyurij@online.ua
КА-02
Недашківська Надія Іванівна +38(067)899-14-73, n.nedashkivska@gmail.com
КА-03
Гуськова Віра Геннадіївна +38(095)626-65-80, guskovavera2009@gmail.com
КА-04
Коваленко Анатолій Єпіфанович +38(097)592-70-98,  an2kov@ukr.net
КА-05
Комариста Богдана Миколаївна +38(066)755-94-57, angel2nika@gmail.com
КА-06
Бендюг Владислав Іванович +38(093)858-28-48, bendiuh.vladyslav@lll.kpi.ua 
КА-07
Зайченко Олена Юріївна +38(050)356-37-10,   l-syncmaster@bigmir.net
КА-08
Цвинтарна Наталія Дмитрівна +38(067)319-58-17, n.tsvyntarna@gmail.com

 Допомогти під час розміщення в гуртожитках

Мамонов Володимир tg, номер: @vmamonov, 0661935342
Ель Баба Наталия
tg, номер: @SomeChivi, 0733358110
Юрченко Олена 
tg, номер: @vmiminore, 0967537101
Герасименко Денис
tg, номер: @denger_official, 0739304347
Первій Михайло
tg, номер: @itdaos, 0966011863
Петренко Микола
tg, номер: @in_math_we_trust, 0509314436; 0687099352
Галганов Олексій
tg, номер: @Yalikesifulei 0983467971
Мельник Надя
tg, номер: @NadiaMiller 0506349891
Токар Михайло
tg, номер: @vosmiklasnizza, 0509371616
Воловоденко Тарас
tg, номер: @taras_volovodenko, 0934876039


ФММ

Відповідальний за поселення на факультеті - Шевчук Наталія Анатоліївна nata520522@gmail.com 0936024299

Декан факультету Гавриш Олег Анатолійович
E-mail:
fmm@kpi.ua Тел/факс: +38(044)236-96-73

Заступник декана з навчально-виховної роботи
Салоїд Станіслав Васильович
E-mail: s_saloid@ukr.net Тел: +38(044)204-85-38

Заступник декана з навчально-методичної роботи
Фартушний Іван Дмитрович

E-mail: i.fartushny@kpi.ua Тел: +38(044)204-85-06

Деканат
Тел:
+38(044)204-85-09 Тelegram Питання до @fmm_kpibo

Працівники деканату:

Кісаєва Ірина Сергіївна
E-mail:
decanat.fmm@kpi.ua Тел: +38(044)204-85-09
Всі питання за студентським складом (підготовка наказів про переведення/поновлення, відрахування. Виготовлення та видача академічних довідок студентам.
Забиранник Олеся Вікторівна

E-mail:
decanat.fmm@kpi.ua Тел: +38(044)204-85-09
Всі питання за призначення академічних та соціальних стипендій.
Колбасинський Сергій Станіславович

E-mail:
decanat.fmm@kpi.ua Тел: : +38(044)204-85-38, +38(098)079-08-50
Робота зі студентськими квитками та заліковими книжками. Документальний супровід екзаменаційних сесій

Академічні куратори навчальних груп

УВ-01, УВ-02 Воржакова Юлія Петрівна +38-068-399-66-38, julija.vorzhakova@gmail.com
УЗ-01
Манаєнко Ірина Миколаївна 38-067-301-44-14, verholyad@ukr.net
УЗ-02
Чупріна Маргарита Олександрівна +38-066-207-88-87, ma.chuprina@gmail.com
УІ-01
 Гук Ольга Володимирівна +38-067-749-94-52, olgauk@ukr.net
УІ-02
Копішинська Катерина Олександрівна +38-066-725-35-77, kopishynska@ukr.net
УЛ-01, УЛ-02
Омельченко Анна Ігорівна +38-095-349-37-28, omelchenkoanny@gmail.com
УЕ-01
Дергалюк Богдан Володимирович +38-050-448-08-65, b_dergaliuk@ukr.net
УЕ-02
Кириченко Сергій Олександрович +38-063-237-36-09, serg191@ukr.net
УК-01
Черноусова Жанна Трохімівна +38-097-077-12-24, chernjant@ukr.net
УК-02
Лазаренко Ірина Сергіївна +38-050-568-74-18, irynalazar@gmail.com
УП-01
Борданова Людмила Сергіївна +38-095-672-97-00
УБ-01
Бажеріна Катерина Володимирівна +38-066-458-79-33, bazherina@ukr.net
УМ-01
Юдіна Наталія Володимирівна +38-093-971-13-35, nataly.yudina@meta.ua
УМ-02, УМ-03
Кофанов Олексій Євгенович +38-093-788-38-67, aleckof@gmail.com
УС-01
, УС-02 Скоробогатова Наталія Євгенівна +38-050-050-62-17, natasha1978@ukr.net

Допомогти під час розміщення в гуртожитках

УЕ-01 Кашпуренко Тетяна Олександрівна, +380636649691, телеграм:@tania_kashpurenko
Міщенко Микола Миколайович, +380992513886, телеграм:  mishchenko_13
УЕ-02
Коцюбайло Марія Романівна, 380685476957, телеграм: @mariia52
Шевчук Павло, +380963190344, телеграм: @Shevchukkk
УК-01
Бойко Денис Романович, +380507394389, телеграм: @krasav4egg
Мохаммад Надія Аріфівна, 380662603993, телеграм: @nodyaaa
УК-02
Хань Лідія Гоцінівна, +380666073553, телеграм: @larinkiller
УС-01
Кулешов Владислав Георгійович, +380997523227, телеграм: @vladislove_7
Карпенко Ірина Олексіївна, +380508170313, телеграм: @akylenook
УП-01
Дужак Владислав Володимирович, +380968617549, телеграм: @DU_ZHAK
УС-02
Андріканіс Владислав Ігорович, +380986234986, телеграм: @Atikt
Залозецька Аліна Олегівна, +380972668299, телеграм: @alka_za
УВ-01
Коваленко Олександр, +380970310841, телеграм: @koviworld
Пац Олександра Сергіївна, +380968421656, телеграм: @blueeswan
УВ-02
Поліщук Катерина Олександрівна, +380985973577, телеграм: @marketolog19
Мамонтова Мария Александровна,  +380965882627, телеграм:  @day_me
УЗ-01
Горенчук София Тарасовна, номер:  +380662098357 телеграм: @senza_difetti
УЗ-02
Грабенко Ольга Олександрівна, номер:  +380663600403, телеграм: @olikkkkkk
УІ-01
Матвєічева Марина Сергіївна, номер: +380951493763, телеграм: @matvieicheva
Хмелюк Анастасія Володимирівна , номер: +380984137041, телеграм: @khmelyu4ka
УІ-02
Гафурова Елеонора Султанівна, номер : 0637181965, телеграм: @norka_nyan
УЛ-01
Моргонюк Денис Анаталійович, номер:  +380964024023, телеграм:  @titarenkoo
УЛ-02
Мельник Дмитро Ярославович, номер: +380 97 733 94 32, телеграм: @yaroslav0vych
Пустовойтенко Олексій Андрійович, номер:  +380 67 924 33 46, телеграм: @lyosha23
УБ-01
Гура Вікторія Ігорівна, номер: +380635104831, телеграм:  @viktoriahura
Личко Ольга Володимирівна , номер: +380501907170, телеграм: @detkabrunetka
УМ-01
Денисенко Денис Сергійович, номер: +380994453358, телеграм: @tvoya_kroshka
Лакієва Дарина Андріївна, номер:  +3800687356241, телеграм: @chemcake
УМ-02
Безугла Анна Андріївна, номер: +380683427074, телеграм: @annbezuglaya
Щербатюк Ірина Віталіївна, номер: +380976680155, телеграм: @ Ira_Shcherbatiuk
УМ-03
Сікорська Анастасія Сергіївна, номер:  0970045434, телеграм: @snastia5
Ковальчук Катерина Анріївна, номер: +380500553464, телеграм: @catherinekovalchuk


Заїзд VII з 2 листопада по 6 листопада:

ФБТ

Відповідальний за розміщення на факультеті - Щурська Катерина Олександрівна k.shchurska@ukr.net, +380665743943

Академічні куратори навчальних груп

БТ-01 - Сироїд Олена Олегівна +380977820560 silenceinthelibrary1@gmail.com
БТ-02
- Фарфоламеєва Діана Олегівна +380507305101 farfolameieva@ukr.net
БЕ-01
- Щурська Катерина Олександрівна +380665743943 k.shchurska@ukr.net
БМ-01
- Шут Андрій Миколайович +380503841576 shutandrii@gmail.com
БІ-01
- Остапенко Жанна Ігорівна +380636417940 zhanna.ost@gmail.com

ФІОТ

В.о. відповідального за поселення на факультеті - Волокита Артем Миколайович fiot@kpi.ua, +380504438350, @avolokyta


Заїзд VIII з 9 листопада по 13 листопада:

ФIOT

В.о. відповідального за поселення на факультеті - Волокита Артем Миколайович fiot@kpi.ua, +380504438350, @avolokyta


Автор: Департамент навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського
Більше про можливості реалізації у КПІ на нашому каналі в
Telegram, зворотній зв'язок - @DNVR_team_bot