Tort klasyczny (bita śmietana, owoce, okruszki czekolady)

Tort klasyczny (bita śmietana, okruszki czekolady, żywe kwiaty)

Zamów lub wyceń tort
Zapraszamy na stronę formularza zamówienia i wyceny tortu
Artystyczne torty okolicznościowe na każdą okazję - wesele, chrzest, komunię, urodziny. Torty 3D dla dzieci - postacie z bajek. Ciasta domowe, torty dla dorosłych. Warszawa i okolice.
Nasza strona używa ciasteczek. Klikając "Akceptuj" zgadzasz się na użycie wszystkich ciasteczek, jednakże możesz dokonać własnych ustawień klikając w "Ustawienia".

Zdjęcia przedstawiające okolicznościowe torty urodzinowe dla małych i dużych jubilatek i jubilatów. Zapraszam do oglądania galerii.
Więcej propozycji tortów na urodziny znajdziecie również w dziale Torty 3D . Zdjęcia przewijamy za pomocą strzałek na klawiaturze komputera lub klikając na strzałki pojawiające się po najechaniu myszką na zdjęcie.

Liga Mistrzów 2. runda eliminacyjna 2925
11 Ryan Fraughan 64' Sam Finley 64'
18 Michael Wilde 17' - żółta kartka
20 Alex Darlington 80' Matty Williams 80'
8 Sam Finley 64' za Ryan Fraughan 64'
10 Matty Williams 80' za Alex Darlington 80'
46' Michał Kucharczyk 46' Miroslav Radović 32
46' Dominik Furman 46' Helio Pinto 23
79' Michał Żyro 79' Jakub Kosecki 20
71' - żółta kartka Wladimer Dwaliszwili 13
46' za Miroslav Radović 46' Michał Kucharczyk 18
90+3' - żółta kartka 79' za Jakub Kosecki 79' Michał Żyro 33
46' za Helio Pinto 46' Dominik Furman 37
Trener: Jan Urban Asystent trenera: Jose Antonio Vicuna Kierownik drużyny: Marta Ostrowska Lekarz: Maciej Tabiszewski Masażyści: Wojciech Spałek, Paweł Bamber

Sędziowie Główny: Thorvaldur Arnason (Islandia) Asystent: Gunnar Sverrir Gunnarsson Asystent: Gylfi Mar Sigurdsson Techniczny: Magnus Thorisson

© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.
Legia Warszawa wygrała w pierwszym meczu 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów na wyjeździe z walijskim The New Saints FC 3-1 (0-1). Po pierwszej połowie gospodarze niespodziewanie prowadzili po trafieniu Ryana Fraughana. W drugiej odsłonie gole Michała Kucharczyka, Marka Saganowskiego oraz Jakuba Koseckiego niemal rozstrzygnęły sprawy awansu do kolejnej fazy rozgrywek.

Pierwsze minuty to przewaga legionistów, którzy byli zdecydowanie częstszymi gośćmi pod bramką rywala. Dwukrotnie z rzutów wolnych dośrodkowywał Helio Pinto, lecz defensorzy The New Saints udanie interweniowali. W 7. minucie gry Portugalczyk dorzucił futbolówkę tym razem z rzutu rożnego, ale pojedynku główkowego nie zdołał wygrać Dossa Junior. Pięć minut potem gracze TNS niespodziewanie objęli prowadzenie. Walijczycy krótko rozegrali rzut rożny. W szesnastkę "wojskowych" dośrodkował Ryan Fraughan, a dzięki fatalnemu nieporozumieniu pomiędzy Jakubem Wawrzyniakiem a Dusanem Kuciakiem piłka wpadła do siatki. Po zdobyciu gola podopieczni Carla Darlingtona nabrali wiatru w żagle i coraz śmielej atakowali warszawskich piłkarzy. W 22. minucie gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie. Po mocno bitym rzucie wolnym przez Christiana Seargeanta nikt nie sięgnął futbolówki i nieznacznie minęła ona lewy słupek bramki golkipera Legii. Chwilę potem przyjezdni oddali pierwsze celne uderzenie. Zza pola karnego szczęścia spróbował Helio Pinto, lecz bez problemów interweniował Paul Harrison.
W 26. minucie po wrzutce Pinto główkował Ivica Vrdoljak i bramkarz TNS odprowadził tylko piłkę wzrokiem. Niebawem swoją winę za straconego gola mógł odkupić Jakub Wawrzyniak. Lewy defensor "wojskowych" mocno przymierzył z półwoleja zza szesnastki, jednak celność tej próby pozostawiła wiele do życzenia. Dziesięć minut przed przerwą po dośrodkowaniu z prawego skrzydła do dobrej sytuacji znów doszedł Michael Wilde, który główką chciał zaskoczyć Dusana Kuciaka. 36 minuta to kolejny strzał podopiecznych Jana Urbana. Helio Pinto dostał podanie tuż przed polem karnym celował w górny róg bramki Harrisona, ale piłka poszybowała w trybuny. Kilka minut przed przerwą po błędzie defensywny The New Saints Legia mogła doprowadzić do remisu. Nieporozumienie pomiędzy golkiperem TNS a Philem Bakerem starał się wykorzystać Marek Saganowski. Doświadczonemu snajperowi zabrakło jednak wsparcia kolegów, aby skierować futbolówkę do pustej siatki. W 41. minucie Walijczycy dwukrotnie mieli stuprocentowe okazje. Najpierw pojedynek sam na sam z Kuciakiem przegrał Wilde, a za moment uderzenie Alexa Darlingtona trafiło w słupek.

Tuż po zmianie stron legioniści wyrównali stan rywalizacji. Na lewej flance dynamicznie pobiegł Jakub Kosecki i płasko dograł do będącego w polu karnym Michała Kucharczyka, który z bliska pokonał bezradnego Paula Harrisona. Za moment z kilkudziesięciu metrów huknął Dominik Furman i piłka przeleciała wysoko ponad celem. Widać było, że w drugą połowę Legia weszła bardzo zdeterminowana. Nie dopuszczała oponenta pod własne pole karne, a sama coraz groźniej szturmowała bramkę The New Saints. W 57. minucie "wojskowi" wyszli na prowadzenie. Z autu w walijską szesnastkę piłkę wrzucił Kucharczyk, tam doskonale zachował się z kolei Marek Saganowski głową kierując futbolówkę do siatki. Cztery minuty później ten sam piłkarz ograł w biegu Bakera, ale jego uderzenie zdołali zablokować defensorzy. Po godzinie gry znów pokazał się Kucharczyk. Zawodnik Legii chciał mocną próbą zaskoczyć Harrisona, jednak dosyć znacznie przestrzelił.
W 67. minucie po dokładnie bitym rzucie rożnym do dobrej okazji doszedł Jakub Kosecki i w ostatniej chwili ofiarną interwencją niebezpieczeństwo zażegnali defensorzy The New Saints. Kilka chwil potem po główce Jakuba Wawrzyniaka z woleja chciał uderzyć Wladimer Dwaliszwili, lecz Gruzinowi zabrakło nieco umiejętności. Blisko kwadrans przed końcem spotkania do remisu mógł doprowadzić Michael Wilde. Gracz TNS poradził sobie z Jakubem Rzeźniczakiem i jego strzał z powietrza przeleciał obok słupka bramki Kuciaka. Odpowiedź Legii była piorunująca. Po przerzucie Dominika Furmana piłkę opanował Jakub Kosecki, zbiegł z nią ku osi boiska i mocnym uderzeniem nie dał najmniejszych szans Paulowi Harrisonowi. Po trzech trafieniach w wykonaniu legionistów tempo gry nieco siadło. Żadna z ekip nie kwapiła się, aby zagrozić golkiperowi przeciwnika. Dopiero w 82. minucie przebudziła się Legia. Po wyrzuceniu piłki z autu na strzał bez przyjęcia zdecydował się Marek Saganowski, lecz bardzo dobrą obroną popisał się Harrison. Kilka minut przed końcem pojedynku z dystansu mocno futbolówkę kopnął Michał Żyro, jednak nie trafił w światło bramki. W doliczonym czasie gry sam na sam z bramkarzem TNS znalazł się Michał Kucharczyk i fatalnie chybił zamiast podać do niepokrytego Dwaliszwilego.

Rewanżowe starcie pomiędzy obydwoma klubami odbędzie się za tydzień 24 lipca o godzinie 20:45 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

Autor: Wiśnia
19:16 - Witamy ze stadionu w Wrexham! 19:16 - Pod stadionem spore grupy kibiców, pierwsi już zajęli miejsce na trybunie 19:28 - Właśnie podszedł do nas dziennikarz BBC i przedstawił się w efektowny sposób. "My name is James, James Bond"... i nie kłamał :) 19:36 - Piłkarze Legii właśnie wybiegli na murawę i zostali owacyjnie przywitani przez kibiców s