Чіангмай

Чіангмай

KSPerayaUa

P'Tum: У Чіангмаї що відбулося?

🐢 Я з друзями з однієї компанії домовилися поїхати разом до Чіангмаю, я там виступаю на музичному фестивалі. У день виступу він (Сінг) спочатку сказав, що має домовленість з іншими друзями, тому не прийде дивитися, але решта друзів будуть. І ось настав день мого виступу, але один із друзів сказав: "Зачекай, спочатку заберемо Сінга". Я подумав: чому його забирати? Хіба він не казав, що не прийде, бо буде зі своїми друзями? Але його таки забрали, щоб поїсти разом із нами. Я вже трохи зрадів, подумав, що він таки прийде подивитися. Ми трохи посиділи в машині, і хтось зателефонував і сказав: "Гей, сфоткай потім, як Сінг дивиться наш виступ". Він почув це і одразу сказав: "Ні, я не дивлюся, ніяких таких фото не буде".

🦁 Я той тип людини, яка не любить, коли її змушують щось робити. Що більше мене змушують, то більше я дратуюся.

🐢 Я не знав, що його наче умовляли: "Ходи, ходи, подивися!" Хоча спочатку він і не збирався приходити. А я просто радів, що він усе-таки прийде подивитися. Спочатку трохи розчарувався, але подумав: "Та ні, він точно подивиться". Місце для відпочинку артистів було близько до сцени, я думав, що він точно встигне подивитися. Після виступу я запитав: "Пі, ти бачив мій виступ?" Він відповів: "Ні". Я одразу: чому? Я щось не так зробив? Розізлив його? Особливо після тієї атмосфери в машині. Я весь час про це думав, сидів і розмірковував: чому? Треба було лише подивитися, це ж так близько, але він не подивився. Я бачив, як він виходив із зони фестивалю, щоб купити щось поїсти, і подумав: "Він спокійно виходить, але чому не може просто підійти до сцени?" Я реально зациклився на цьому, і мені стало не до веселощів. Подальша поїздка теж не приносила радості, тусовки не відчувалися класними. Потім П’Ю сказав: "Виглядає, що вам треба поговорити, інакше ця поїздка не буде веселою". І ми поговорили з третьої ночі до восьмої ранку, я тоді дуже сильно плакав.

P'Tum: Дуже сильно плакав?

👧🏻 А як ти це бачив? Знав, що він засмучений і розчарований?

🦁 Спочатку я не знав усіх деталей, але сказав іншому другу, який раптово мене потягнув, хоча я чітко пояснив, що не прийду, бо зустрічаюся з іншими друзями. Мені не подобається, коли мене так контролюють. Я хочу робити все природно, за власним бажанням. Я роблю щось, тільки якщо сам цього хочу.

👧🏻 Тобі не подобається, коли тебе змушують і все виглядає неприродно? Але ви ж усе з’ясували, правда? Дійшли згоди?

🐢 Дійшли.

🦁 Ми тоді все з’ясували, аж Нонг скаржився: "Я через це навіть співав неправильно!"

P'Tum: Коли ви говорили, плакали?

🦁 Плакали.

🐢 Ми дуже сильно плакали.

P'Tum: Так сильно, що ми в Бангкоку про це дізналися!

🐢 🦁 ХАХАХАХАХА

👧🏻 Справді, коли є такі розбіжності, треба спочатку зрозуміти причини кожного.

🐢 Точно, і тоді все стає зрозуміло.

🦁: Ми сиділи і розмовляли про це з 3 ранку до 8 ранку.

🐢: Та проблема змусила нас поговорити про все. У мене давно не було такої глибокої розмови з Пі'Сінгто, аж до 8 ранку, і ми все ще не лягли спати.Але ми поверталися літаком того дня, тому нам вдалося трохи поспати.

Report Page