Медаль російської спортсменки через 5 років присудили українській легкоатлетці

Європейська легкоатлетична асоціація відібрала у російської спортсменки бронзову медаль з Чемпіонату Європи 2012 року на користь українки Лілії Лобанової, повідомили у Федерації легкої атлетики України.

"П'ять років тому в Хельсінкі Лілія фінішувала п’ятою з результатом 2.01,29. Але згодом за порушення антидопінгових правил були дискваліфіковані дві російські атлетки, які тоді показали перший та третій час, – відповідно, Олена Аржакова та Ірина Марачьова", – пишуть у ФЛАУ.

Третє місце з бігу на 800 метрів перейшло до спортсменки з України. Європейська Асоціація надіслала нагороду поштою, а представники української федерації вручили її Лілії Лобановій.

Нагадаємо, що на всесвітній Універсіаді, яка у цьому році пройшла в Тайбеї, українські спортсмени завоювали 36 медалей та посіли шосте місце у загальному заліку.